סיפורים

מונולוג בשתיים

"כוס יין אדום בבקשה,

להזמין גם לך? או אני רואה שיש לך כבר,

מצאת בקלות? אני אוהבת לשבת בפינה הזאת, יש בה אינטימיות יחד עם זאת היא מרכזית ואפשר לראות את כל מי שנכנס,

יפה לך השמלה הירוקה, מבליטה לך את הג'ינג'י,

מצחיקולה, את מסמיקה...,

עבר עלי יום מטורף, שמחתי על ההזדמנות להיפגש איתך, לא התראנו זמן רב, התגעגעתי אליך, אז מה חדש אצלך? עברו הרבה מים מהפעם האחרונה שנפגשנו, אני חייבת לחלוץ את נעלי העקב הן הורגות אותי, מקווה שלא אכפת לך, פראדה שמאדה, אחרי יום שלם על הגובה הזה אני נכנעת. אל תשאלי איזה סיפור היה לי עם מיקי, זוכרת אותו? ההוא מהמסיבה, יצאנו כמה שבועות עשה רושם שנון כזה, גבר שרמנטי לבוש בקפידה, ראית אותו אז, נכון?

יש לך אש? את לא תאמיני אבל מסתבר שהוא נשוי, זה היה קטע הזוי למדי, ניסה "למכור" לי כמה סיפורים אבל לא "קניתי" אותם, אז כן כמו שאת מתארת לעצמך זה נגמר, חבל, היה סקס נהדר.

ומה איתך? השתיקות שלך צועקות עד השמיים, כמו תמיד, אז את לבד?

אני רואה את הדמעות אחותי זה בסדר אל תסתירי, זו אני – זוכרת? כמה זמן הייתם יחד, חודשיים בערך, נכון? את עוד אוהבת אותו? זה קשה, אני יודעת, ממש חשבת שזה כבר משהו אחר, ואולי דווקא טוב שכך, אם הזמן היה ארוך יותר זה עלול היה להכאיב יותר, כך למדת מהר מאוד ועם כל הקושי, אולי עדיף, זה עדיין טרי, בואי אלי אחבק אותך, את יודעת שאני תמיד כאן בשבילך, לא שופטת אותך ותמיד אקבל אותך כמו שאת, גם כשאת עושה שטויות, יקירתי יש היום אמצעי מניעה מגוונים, לא צריך להגיע למקומות האלה ולעבור חוויות מהסוג הזה, אפשר לבחון מערכות יחסים בצורה יותר שקולה ורגועה, בלי כל הדרמות, די, די, אל תבכי יקירתי, חשבת שזה סיפור מהאגדות הא? התאהבות מטורפת, סקס נפלא, הריון שפורח מתוך אהבה גדולה, ופתאום הבועה מתנפצת, אני יודעת שאין נחמה שיכולה כרגע להושיע, אבל תנסי לחשוב חיובי גם במצב המחורבן הזה, אני מאמינה ששום דבר לא קורה סתם אפילו אם זה נראה לך כגזרת גורל אכזרית.

הנה פיצוי קטן, קניתי לך מתנה, דברים טובים באים בקופסאות קטנות, חוץ מזה קבעתי לנו בילוי היום אחר הצהריים, אנחנו הולכות ליום פינוק בספא, את תראי נעשה חיים נהנה ואדאג שכל הדברים הלא טובים יצאו ממך ותישארי נקייה ורעננה, כמו חדשה, נעשה "תשליך" נרוקן הכל, בדמעות ובצחוק.

חשבון בבקשה,

בואי מותק, תחייכי, את כל כך יפה..."

 

תגובות