סיפורים

משחק תפקידים

 

מה עובר לך בראש כשאתה עומד שם למעלה ושולח אלי מבטים חודרים שצורבים לי עמוק עמוק בתוך הנשמה?

 

אח, אם הייתי יכולה רק להיכנס לתוך הראש שלך ולהבין איזה משחק אתה משחק איתי, מה החוקים, מה צריך לעשות, הייתי עושה הכול, תאמין לי, הכול בשביל להחזיר את הגלגל לאחור 63 ימים, 864 שעות  אז עוד יכולתי לחלום, אז עוד היה לי סיכוי.

כן, אתה מתפלא? אני סופרת... זה מה שעבר מאז שהפכת לי את החיים למערבולת מבולבלת וכואבת ומשמחת של רגשות....

 

מה? מה עובר לך בראש כל פעם כשאתה קורא לי נשמה? מותק? כשאתה מחייך אלי ומחבק?

 

אח, אם הייתי יכולה שפעם אחת במשחק הזה נתחלף בתפקידים, אם הייתי יכולה לגרום לך להרגיש את מה שעובר עלי כל פעם כשאני נמצאת במרחק נגיעה ממך, וכל כך רוצה לגעת, וכל כך רוצה להיות שם בין הזרועות שלך, אלוהים יודע למה ורק הוא יודע כמה, אבל זה מה שאני רוצה.

אם פעם אחת היית מתעורר בלילה שטוף זיעה והשם שלי היה עולה על דל שפתיך בלחישה רכה, והיית מחפש אותי לידך במיטה, אם פעם אחת, רק פעם אחת, היית מאבד את עצמך במערבולת חושים מטורפת כשהפנים שלי והידיים שלי צמודים אליך והיית נוגע והיית קורא לי בצעקה ומגלה לזוועתך שאתה לבד, פעם אחת – שתרגיש.

שתבין מה עובר עלי לילה – לילה בשנה וחצי האחרונות, מה ממלא אותי, מרוקן אותי, מרים, מפיל, ומניע אותי....

מה מביא אותי להתנהג כמו ילדה קטנה ומטומטמת לידך, עושה מעצמי צחוק, משפילה את עצמי בלי לשים לב או עם לשים לב, לא משנה, העיקר להיות לידך, לנשום אותך עוד קצת... עד הפעם הבאה.

מה גורם לי ממש להתחנן לתשומת הלב שלך, כמו ילדה טיפשה ומאוהבת, לא כמו אישה, לא כמו שאני אמורה להתנהג, אבל שום דבר הרי לא משנה חוץ ממך.

מה זה הדבר הזה שגורם לי להתעלם מקול ההיגיון שדופק על דלתי עם פטיש, ולא לשמוע, ולא לראות שום דבר ואף אחד מלבדך.

 

מה? מה עובר לך בראש כשאתה מסתכל עלי ויודע את מה שאתה יודע? איך זה גורם לך להרגיש?

מלך העולם..... את זה אני יודעת.

איזה כיף זה שיש אנשים כמוני לידך, נאמנים כמו כלבלבים, מבקשים אותך, ורוצים אותך, אוהבים אותך ללא סייג, בלי גבולות, בלי לשאול שאלות, ככה סתם פשוט אוהבים אותך, כי אתה – אתה...

 

אח, אם הייתי יכולה לשנות את המשחק שלך, ולהיות אתה, ושאתה תהיה אני, ושאתה תרצה, ותאהב, ותחלום, ותיגע, ותכתוב, ותרדוף... קצת... להיות אתה... איזה תענוג להיות אתה, נכון? במשחק הזה...  כמה זה מלטף אותך, ומרים אותך, כמה זה חשוב לאגו שלך ולביטחון שלך שרוצים אותך ככה.... 

חבל, חבל שאתה לא מבין כמה אתה באמת מיוחד... פרח נדיר, חבל שאתה לא יכול לראות את עצמך דרך העיניים שלי, הלוואי והייתי יכולה להיות לך מראה..... אז היית מבין.

 

מה? מה עובר לך בראש כשאתה יושב איתה לידי ואני יודעת שאתם יחד, או שלא, או שזה מה שאתה רוצה שכולם יחשבו, אבל אתה איתה ולא איתה וזה בכל זאת כואב. מה עובר לך בראש כשאתה מציג אותה בפני ואפילו גורם לי לאהוב אותה?! מה אתה מנסה לעשות?

 

אח, אם הייתי יכולה להיות לרגע במקומה, בטוחה ונינוחה בך, אם הייתי יכולה להיות שם במקום שלה שנוגע בך בטבעיות כאילו מאז ומעולם, אם הייתי יכולה להיות הפה שלה שאתה מנשק והכתף שלה שאתה שם עליה את הראש, אם הייתי יכולה להיות הסוד שלחשת לה, וגרמת לה לחייך בחיוך שאומר הכול, אם הייתי יכולה להעלים אותה לרגע ולהיות היא – איתך.

אבל אני לא רוצה להיות היא, אני רוצה להיות אני, ושתאהב אותי ככה, ושתהיה איתי ככה,

ומה, מה לעזאזל עובר לי בראש כשאני חושבת שזה אפשרי?
 
כל הזכויות שמורות לליבית אבן פז

תגובות