אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 114 יוצרים
חיפוש
זכר
עו"ד וסופר. שני ספרים שלו שיצאו לאור: "נקמה" (הוצאת בר - תמוז) - רומן מלחמה על רקע מאבק המחתרת העברית בארץ ישראל בבריטים ובערבים והמאמץ המדיני להקמת מדינת ישראל. "מסע במרחבי הזמן" (הוצאת אורעם) - מדע בדיוני. כמו כן, יצאו לאור על במות שונות ("מעריב", "מעריב לנוער", "הארץ שלנו", "קוסמוס - המבחר של אסימוב" ועתוני סטודנטים שונים) כמה עשרות סיפורים קצרים שלו, מהם מדע בדיוני, פנטזיה ועוד.
תאריך כניסה אחרון:
28/03/2018 08:11:24

נושא: כתב ניטשה.

 
העלתה לדיון:
נורית ליברמן.

 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
ג'קוזי - עמירם פאל סיפורים (8/7/2007-21:46) 557 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה

ג' ק ו ז י / עמירם פאל

 

אביה של אוסנת הוריש לה צימר יפהפה בראש פינה. הכל היה מושלם בו והכל היה שלה לאחר מותו, חוץ מדבר אחד. בנשימתו האחרונה השביע אותה האב:

"אל תפעילי אף פעם את הג'קוזי שבבונגלו האחרון, זה שגובל בחורשה. לעולם!"

הוא לא הספיק להסביר לה ואולי לא יכול היה, אבל מראהו בנשימתו האחרונה, באוזרו את שארית כוחותיו לומר לה דווקא את המשפט הזה, הספיק. כלומר, הספיק בכדי שתציית להוראה המוזרה למשך שנה שלמה אחת, לא יותר.

הזוג הצעיר שצילצל לצימר ודיבר עם אוסנת, בדיוק ביום שלאחר יום הזכרון הראשון לאביה, היה נלהב ממש. הם שמעו מקרובי משפחתם על נפלאות הצימר של אוסנת והרגישו חובה ממש, להגיע דווקא אליו. היו הרבה צימרים בגליל ואפילו בראש פינה עצמה וחלקם היו אף פנויים עדיין באותו סוף שבוע, אבל ההמלצה היתה כה חמה שהם לא חשבו בכלל על משהו אחר.

העיסקה נסגרה בהרף עין. אוסנת נקבה במחיר והם הסכימו. פשוט וקל, ללא שום מיקוח או חיפושי הנחות למיניהן. רק בסיום השיחה, כשהבעל הצעיר פלט: "אני כבר לא יכול לחכות לג'קוזי", רק אז קלטה אוסנת מה עשתה –הבונגלו הפנוי היחידי שנותר לה בצימר לאותו סוף שבוע היה הבונגלו האחרון, זה שגובל בחורשה.

יום ולילה תמימים התלבטה אוסנת בינה לבין עצמה, אך לבסוף היא צילצלה אליהם, מיד לאחר ששעת הבוקר נראתה לה סבירה דיה. במבוכה קלה היא הסבירה, שמדובר בבונגלו היחידי שנותר פנוי אצלה לסוף השבוע ודווקא בו הג'קוזי כבר שנה ומעלה איננו פועל. אם הם רוצים בונגלו עם ג'קוזי הם יצטרכו לדחות את הבילוי לסוף השבוע הבא.

אבל המעשה כבר נעשה. הצד השני הפך לפתע עיסקי לחלוטין ואף מאיים. זה לא מעניין אותם. הם סגרו אתמול עיסקה לצימר לסוף שבוע זה, כולל ג'קוזי ואין להם שום כוונה לוותר. כעת כבר לא יוכלו למצוא צימר פנוי בגליל כולו. ודאי לא צימר עם ג'קוזי כפי שסיכמו עימה. הנזק, רק מהחופשה שנטלו וייאלצו אולי לבטל כעת, מגיע לאלפי שקלים. הבעל הצעיר הינו עו"ד במקצועו. לא יקשה עליו להגיש נגדה תביעה מתאימה. הם דורשים במפגיע, צימר בסוף שבוע זה, כולל ג'קוזי, או תביעה.

אוסנת ניסתה לדבר על ליבם. בשלב מסויים היא אף פרצה בבכי והסבירה בדיוק מדוע איננה רוצה להמרות את מילתו האחרונה של אביה. היא ידעה שמסתתר כאן משהו נורא. שפשוט, אסור לה בשום פנים ואופן להפעיל את הג'קוזי הזה. אביה לא היה בוחר להקדיש את השניות האחרונות של חייו לדבר שטות סתמי. היתה לו, ללא שום ספק, סיבה של ממש להורות את שהורה. והיא ידעה, בוודאות קודרת, שאסור לה להיכנע.

אבל, אובדת עצות למול הלחץ שהופעל עליה, היא נשברה לבסוף. היא הרי איננה יודעת מדוע ציווה אביה את שציווה. ואמונות טפלות בודאי שאינן תירוץ משפטי להפרת חוזה. אביה ביקש זאת בנשימת אפו האחרונה ובמאמץ שהיה ברור כי אין קשה ממנו, אבל כנגד זאת עמדו עוה"ד, אשתו והתביעה שתוגש.

הם קיבלו לפיכך את שדרשו.

מאוחר בערב יום ה' הגיעו בני הזוג לצימר והשתכנו בבונגלו האחרון. הם היו עייפים מאד אחרי הנסיעה הארוכה והבונגלו הרי יהיה שלהם לסוף השבוע כולו, כולל הג'קוזי התקין והמוכן לפעולה. כפסע היה בינם לבין ההחלטה לוותר להלילה ופשוט לישון. אבל המראה של הג'קוזי המצוחצח והמוכן לקראתם היה יותר מדי. הם היו חייבים לנסותו ועכשיו.

בחרדת קודש כמעט, פשטו השניים את בגדיהם. באיטיות ובחושניות הולכת ומתעוררת, עירומים לחלוטין, הם טרחו והציבו את חלוקי המגבת הלבנים בטווח גישה, לכשייצאו ולידם שמו את נעלי הבד הלבנות. הבעל הושיט את ידו לבת זוגו הצעירה ויד ביד הם נכנסו לג'קוזי פנימה, נשכבים זה לצד זו, צמודים היטב, מוכנים ומגורים כבר למרות עייפותם הרבה.

ואז הושיט עוה"ד הצעיר את ידו מעל גופה הרך של אשתו ולחץ על כפתור ההפעלה של הג'קוזי.

 

ס ו ף

 

חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  פתח תגובות סוד הג'קוזי / גלי צבי-ויס 9/7/2007 [ מס' תגובות : 2]
    ודאי שהבנת. / עמירם פאל 9/7/2007
    אכן כך! יום נפלא לך. / גלי צבי-ויס 10/7/2007
  פתח תגובות איזה מתח / תו רוֹן 9/7/2007 [ מס' תגובות : 1]
    תודה רבה תו! / עמירם פאל 9/7/2007
  פתח תגובות את סיפור המתח הזה / חנה הילמן 10/7/2007 [ מס' תגובות : 1]
    תודה חנה, ואני מקווה / עמירם פאל 10/7/2007
  פתח תגובות היי עמירם, מה שלומך? / אילנה קוסטיקה 10/7/2007 [ מס' תגובות : 1]
    תודה לך אילנה ובקרוב / עמירם פאל 10/7/2007
  פתח תגובות אאוץ'... / נאדין 14/7/2007 [ מס' תגובות : 1]
    שוב תודה רבה נאדין / עמירם פאל 15/7/2007
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית