אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 205 יוצרים
חיפוש
זכר
עו"ד וסופר. שני ספרים שלו שיצאו לאור: "נקמה" (הוצאת בר - תמוז) - רומן מלחמה על רקע מאבק המחתרת העברית בארץ ישראל בבריטים ובערבים והמאמץ המדיני להקמת מדינת ישראל. "מסע במרחבי הזמן" (הוצאת אורעם) - מדע בדיוני. כמו כן, יצאו לאור על במות שונות ("מעריב", "מעריב לנוער", "הארץ שלנו", "קוסמוס - המבחר של אסימוב" ועתוני סטודנטים שונים) כמה עשרות סיפורים קצרים שלו, מהם מדע בדיוני, פנטזיה ועוד.
תאריך כניסה אחרון:
28/03/2018 08:11:24

נושא: כתב ניטשה.

 
העלתה לדיון:
נורית ליברמן.

 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
הבולענים - עמירם פאל סיפורים (17/12/2006-20:21) 544 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה

הבולענים/עמירם פאל

 

כבר בשנת 1979 הוא החליט שעמו סבל יותר מדי והגיע הזמן להופיע כפי שהבטיח. בניסיונו הראשון היה פאתטי בביטחונו העצמי. הוא כיוון את מכשיריו, הפעילם והחל כבר לשגר את עצמו אל האדמה, משגילה את הטעות. עקב אלפי השנים שעברו מאז הבטיח שיבוא ולא בא, הספיקו מכשיריו להחליד ולהתקלקל מעט. מכשיר השיגור טעה בכמה עשרות מטרים בלבד, אך זה הספיק. במקום להכין עבורו אזור מתאים לנחיתה, כפי שצריך היה לעשות, הכין המכשיר מקום שכזה, אך בעומק של כשלושים מטר במעמקי האדמה.

 

מובן שאי אפשר היה בשום פנים ואופן לנחות בתוך בור שכזה. ראשית כל, אין זה מכובד שהוא, לו מחכה העם כבר אלפי שנים, יופיע בצורה כה מגוחכת במעמקי בור שכזה, בשדותיו של מושב קטן למשל, ועוד יבקש שיזרקו לו חבל למען יעלה למעלה, מהבור אותו יצר בעצמו. זה פשוט לא יתכן. שנית, קיימת הבעיה הפשוטה – החמור הרי בשום פנים ואופן לא יוכל לעלות במדרון התלול של הבור.

 

הוא החליט לאתר מקום נחיתה חדש, לכוון את מכשיריו ולנחות בצורה מכובדת, כיאה למי שמצפים לו שנים כה רבות וכעת הוא מגיע. אך שוב בגדו בו המכשירים ועדיין לא החל העניין להדאיגו ולו במעט. הוא ניסה שוב לכוון את מכשיריו ובשלישית הם נכשלו בתפקידם. כעת החל להיות מודאג קצת. הוא פשוט לא היה מסוגל להבין מה קורה למכשירים הארורים האלה. בכל מקום שניסה אותם, הם הכינו עבורו שטח, כמה עשרות מטרים מתחת לפני האדמה ולא על פניה. נסיונותיו וכמוהם גם כשלונותיו, הלכו וחזרו שוב ושוב, עד כי היו כה רבים, שעל פני האדמה כבר הדביקו שם מיוחד לבורות אותם יצר בנסיונותיו הכושלים – בולענים.

 

 הוא ניסה פעמים רבות, במשך כשלושים שנה כמעט ואז ויתר. המשיח החליט לחכות לעיתוי נוח יותר ועד אז לשמן היטב היטב את מכשיריו.

 

 

ס ו ף

     

 

חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  ללא תגובות הבולען האחרון, שנפער לאחרונה, היה ממש כאן לא רחוק מביתי שלי!!! חחחחחחחחח. רעיון גדול! / תמנע קורץ 17/12/2006
  ללא תגובות אם כך / חנה הילמן 17/12/2006
  ללא תגובות משיח כבר בא / גלי צבי-ויס 18/12/2006
  ללא תגובות משיח.. / נאדין 18/12/2006
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית