אודות האתר אודות גלי מן התקשורת תקנון האתר
גלי צבי-ויס
דף הבית
גלי צבי-ויס
דוא"ל:
סיסמה:
שכחת?  הרשמה
כרגע באתר 125 יוצרים
חיפוש
זכר
עו"ד וסופר. שני ספרים שלו שיצאו לאור: "נקמה" (הוצאת בר - תמוז) - רומן מלחמה על רקע מאבק המחתרת העברית בארץ ישראל בבריטים ובערבים והמאמץ המדיני להקמת מדינת ישראל. "מסע במרחבי הזמן" (הוצאת אורעם) - מדע בדיוני. כמו כן, יצאו לאור על במות שונות ("מעריב", "מעריב לנוער", "הארץ שלנו", "קוסמוס - המבחר של אסימוב" ועתוני סטודנטים שונים) כמה עשרות סיפורים קצרים שלו, מהם מדע בדיוני, פנטזיה ועוד.
תאריך כניסה אחרון:
28/03/2018 08:11:24

נושא: כתב ניטשה.

 
העלתה לדיון:
נורית ליברמן.

 

במת הדיון פתוחה להצעות החברים.

שאלות נפוצות>>

"דרך המילים"
הוא אתר מארח.
גלי צבי ויס ו/או
ההנהלה הטכנית 
של "דרך המילים",
אינם אחראים על
תמונות המועלות
לאתר ומוגנות
בזכויות יוצרים
ועל כל קנין
רוחני אחר.
העלאת היצירות
והתמונות באחריות
היוצר/ת בלבד.
חזרה ליצירות
יפהפיה - עמירם פאל סיפורים (14/12/2006-00:12) 452 צפו ביצירה משתמשים רשומים צפו ביצירה

יפהפייה/ עמירם פאל

 

היא הייתה יפהפייה. ביום בו הסכימה לחיזוריו, הוא חש כיצד ליבו מגביר את פעימותיו, עד כי עומד הוא להתפוצץ כמעט, אי שם בתוך בית החזה.

 

לא היה זה קל להשיג את הסכמתה. כלל וכלל לא. רבות נאלץ לטרוח בטרם ראה את אותו מבט מיוחד בעיניה, מבט שאותו כבר הכיר מזמן כמביע הסכמה אילמת.

 

עד אותו יום, הוא לא הצליח לגעת בה, ולו לשניה קלה. הדחיות היו תקיפות ומהירות, ועם זאת לא גסות. כמובן, יפהפייה שכזו וגסות, לא היו שני דברים ההולכים יחדיו. היא פשוט לא נזקקה לגסות בכדי לבטא דחייה מפורשת.

 

הוא תמיד חש, אי-שם מתחת לדחיות, הרחק פנימה, ועמוק בליבה, ברמז קל, שקרא לו להמשיך ולנסות. מעין הבטחה מעורפלת, שהסוף יהיה טוב. בהסתמך על ניסיונו, הוא האמין לתחושה זו. תוך מחשבה על הגמול הגדול הצפוי לו, הוא המשיך בהתמדה בניסיונותיו. 

 

היום הגדול, בו ראה בעיניה בבירור את ההסכמה, היווה את אותו גמול נאות על כל מאמציו. הוא היה מנוסה מאד וידע למצות את התענוג.

 

הם יצאו יחדיו, לטיול בין-הערביים, וכל הדרך לא נגע בה כלל. זאת, למרות שחש כיצד כל תא בגופו עורג אליה, וכי אותה תחושה חמה קיימת גם אצלה. ברצון פלדה הוא סכר את תשוקותיו, בידעו, כי דווקא דבר זה יגביר עוד יותר את התענוג אחר כך.

 

הם הגיעו למקום מחסה, המוסתר מעיני כל, ובהסכמה הדדית אילמת עצרו והתכנסו בתוכו. שוב פעל בו הניסיון שצבר כבר בעבר, ומנע ממנו את שכל צעיר היה מבצע מזמן. הוא לא התנפל עליה מידית, הוא לא לגם את כוס היין המלאה, המוכנה ומזומנה לעיניו רוטטת מתשוקה, בבת אחת.

  

באיטיות ובזהירות, בכדי שלא להיסחף בזרם ולבלוע הכל בצורה שתקצר את כל התענוג, הוא טעם את הטיפה הראשונה – הוא הניח את כפתו על קצה זנבה השעיר והחל להניעה, באותה איטיות, כלפי מעלה.

 

 

ס ו ף

 

חזרה ליצירות
יצוא ל-Word יצוא ל-Word שלח לחבר שלח לחבר גרסה להדפסה גרסה להדפסה

 

  ללא תגובות זנבה השעיר / גלי צבי-ויס 14/12/2006
  ללא תגובות קצה זנב קוראים לזה היום- טוב הייתי רוצה להיות קצה הזנב שלה כתיבה יפה וקולחת / רננהפ. 14/12/2006
  ללא תגובות עמירם?!?!?!? / תמנע קורץ 16/12/2006
  ללא תגובות קסום ..והרגש פורץ מכל אות ואות .שמחתי למצוא את / 16/12/2006
כל היצירות סיפורים שירים ראיונות תחרות מאמרים הודעות אתיקה יוצרים במת דיון פטפטת
בניית אתרים בניית אתרים Media4u | חנות אינטרנטית